| GabiiiTsu a întrebat:

am un telefon Samsung s 5380 wave y si mi-am pus de curand 104 GB plus inca alte minute..in fn. problema e ca atunci cand incerc sa ma conectez la internet nu merge.ce as putea face?sad dau funda mentionez ca prin wifi merge internetul

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai pus GB? Ar trebui sa mearga.Ti-a mers inainte de a pune atatia giga?

| iInfinityDarkness a răspuns:

Pai...incearca sa suni la relatii cu clientii si sa ii intrebi despre setari, sau sa te duci la un sediu cosmote, Orange, Vodafone sau ce ai tu si la le zici sa iti configureze setarile, sau daca nu cauta setarile pe net.

| GabiiiTsu explică (pentru iInfinityDarkness):

Unde as putea sa le gasesc pe net?sad

| iInfinityDarkness a răspuns (pentru GabiiiTsu):

Zi-mi te rog operatorul de telefonie mobila.Cosmote,orange,frog,vodafone?

| GabiiiTsu explică (pentru iInfinityDarkness):

Orange

| iInfinityDarkness a răspuns:

Incearca situ asta: http://www.orange.ro/setari-telefoane/ si urmeaza pasii pentru a primi setarile.