| anonim_4396 a întrebat:

Buna!Am un virus si se trimit mass-uri automat la toti din lista cu diferite documente din calculatorul meu.Ce este si cum scap de el?Ce sa fac?funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca mai intai cu Worm.P2P.Palevo.DP Removal Tool de aici: http://www.go4it.ro/......l-6091920/ (descarca, instaleaza si dezinfecteaza)
Daca mai ai probleme intra aici:
http://www.TPU.ro/......cat-acest/

Succes!

| Bondarel99 a răspuns (pentru neluL):

Si cum functioneaza? L-am descarcat si mi-a aparut o fereastra unde am dat start, apoi scria system clean dar cand sa dau close imi cere adresa de e-mail? Ce inseamna asta? multumesc

| neluL a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu trebuie neaparat sa scrii ceva acolo! Il inchizi pur si simplu! Daca nu ti-a gasit nimic primul ->descarca si ruleaza MalwareByte Antimalware din al doilea link.

| Bondarel99 a răspuns (pentru neluL):

Merge,nu mai apare! Multumesc!

| neluL a răspuns (pentru Bondarel99):

Cu placere ! bye,bye wave