| ChihaiaStefana a întrebat:

Bună! Am visat din nou ca mi-a murit cățelul. Ce înseamnă asta? Mi-e puțin teama, ma sperie doar gândul când ma gândesc la o asemenea nenorocire. Am mai avut un asemenea vis, insa cățelul era bine, a fost doar un coșmar. Dar adesea am coșmaruri când dorm fara pătură gen dezvelita si nu ma simt comod, asa ca si aseară. Oare acesta sa fie răspunsul? Ma simt nelinistita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest tip de vis nu semnifica nimic, și nici nu se va întâmpla ceea ce crezi tu asa ca poți sta liniștită.

| Cynthia20 a răspuns:

Sa mai moara inca o data nu are cum. L-ai visat pentru ca te-ai gandit la el.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Înseamnă că îți iubești cățelul.
2. Un vis sau un coșmar are multe surse, poate fi și asta, dar mai ales ceea ce ai la tine în cap. fără să știi conștient. Se numește subconșient.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i catelul bine, sanatos si nu va murii, dimpotriva,
asta este un vis bun, care semnifica viata lunga.