| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am vorbit cu un băiat cunoscut aici pe TPU si zice ca vrea sa se sinucida.Mi-a cerut poza cu mine si eu nu am vrut sa ii dau.Pot fi implicata in asa ceva?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Nu incercam deloc sa par amuzant.De ce ti-ar pasa, din moment ce este o sansa de 100 % sa te minta cu asta si probabil doreste sa profite de tine? Sinucigasii nu ameninta, o fac direct, restul e cancan.

6 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Bait.

| RAY a răspuns:

Cine este acel baiat? tu chiar ai crezut asta?

| WaterDrop a răspuns:

Lul, trebuia sa il intrebi ce il opreste *sadface*

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Ha ha, ce amuzant..Eu am crezut inițial că glumește, dar după m-am gândit că poate vorbește serios.

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu incercam deloc sa par amuzant.De ce ti-ar pasa, din moment ce este o sansa de 100 % sa te minta cu asta si probabil doreste sa profite de tine? Sinucigasii nu ameninta, o fac direct, restul e cancan.

| JustStitch a răspuns:

Nu ai treaba cu ce vrea sa fac el, el pur si sumplu voia sa te vada

| WithinShadows00 a răspuns:

Nu. Merita sa moara. Cel mai probabil va continua sa respire din pacate.