| allyalexia a întrebat:

are cineva cont pe twitter? sunt curioasa cati dintre voi aveti cont? eu mi-am facut cont acum 2 saptamani si e ok

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Eu am cont, mi-am facut acum 2 ani si il folosesc si in prezent.

| nashu40 a răspuns:

Mi-am facut cont acum cateva zile, dar parca nu e sas de interesant cum e faceboock. Tu ce zici?
In plus nu am nic un prieten acolo. Sincer nu prea stiu sa-l utilizez big grin

| allyalexia explică:

Eu mi-am facut cativa prieteni,nici eu nu stiamcum sa umblu pe el, in primele zile imi cam prindeam urechile, da incet incet am invatat