| DjSannan a întrebat:

Buna,as avea nevoie de ajutor.
Am vazut mai demult la cineva ca avea un cablu de internet dar acel cablu era impartit in doua ceva ca la cablul de la tv splitter cand vrei sa iti mearga tv-ul in mai multe camere daca ai mai multe televizoare,asa am vazut si la cablul de la internet, daca stie cineva cum se numeste si cum se face.

2 răspunsuri:
| floriif2 a răspuns:

Am vrut si eu sa fac asta in casa, dar mi-au spus ca nu exista..au spus ca pentru a avea internet la mai multe calculatoare din casa imi trebuie router happy

| calin96g a răspuns:

Cred ca te referi la Switch