| Fredie a întrebat:

As avea nevoie de cineva(din Bucuresti), care stie sa lucreze foarte bine in Autocad, pentru a realiza un proiect de diploma, desigur contra cost. Aveti idee cum pot gasi o astfel de persoana? E cineva dintre userii TPU, care sa ma poata ajuta? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

AutoCad?thinking Sa nu-mi spui ca esti la facultatea de constructii.thinking

| Flav a răspuns:

Fredie - noroc. Eu am cunostinte de AutoCad, dar nu la nivelul de-a explica cuiva aprofundat. Mi-am cumparat zilele trecute o carte de AutoCad si-am de gand sa trec la treaba, fiidca imi trebuie in domeniu.
Am colegi insa care cunosc f bine programul, dar acum sunt si ei presati cu timpul. Lasa-mi aici sau in privat tema proiectului, sa vad ce pot face.winking

| Fredie explică:

Salut. Nu Flav, nu sunt. Eu terminat cu facultatile de ceva timp happy Ma interesa pentru o cunostinta de-a mea, care are nevoie sa-si faca proiectul. Vad insa, ca nu prea e nimeni pe aici, care sa stie asa ceva sad