| Diiux a întrebat:

As avea o intrebare...am stick de la rcs-rds, problema este ca in fiecare luna pe la inceput merge foarte bine si sunt foarte multimuta dar dupa cateva zile (putine la numar) iarasi merge enorm de greu incat de abia pot sa deschid google, acum intrebarea mea este daca stie cineva daca pot face ceva in legatura cu asta! Multumesc anticipat! Voi da funda pentru raspunsul cel mai corect!

Răspuns Câştigător
| AncaVG a răspuns:

Si eu am un astfel de stick si face la fel dar la mine se descarca foarte multe imagini si melodii si ma uit la filme si din cauza aste se depaseste traficul la net.Nu mai downloadezi nimic sau downloadezi mai putin, nu te mai uiti la filme si o sa mearga bine.

Sper ca te-am ajutat