| Deeliiaaaa a întrebat:

As avea si eu o intrebare...
Am incercat de curand tigarile vogue Arome(de exemplu cu capsuni) si nu se simte deloc aroma asta...au gust de tigari normale, si nici nu au biluta deaia de spart. Intrebarea mea este: de ce? laughing))))
Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Marichui a răspuns:

Tragi in piept? laughing Eu stiam ca doar cele mentolate au biluta de spartlaughing
Incearca sa tragi din tigara cand nu e aprinsa, probabil se simte mai tare aroma decat cand e aprinsa laughing)Asa mergea si la tigarile alea cu menta si mere laughing

| MariaNicolee a răspuns:

Vogue-ul nu are biluta! Incearca Kent HD daca vrei cu biluta, daca o spargi crede-ma sunt foarte mentolate! Sau incerca si Virginia si alea sunt putin mentolate, dar nu au biluta.

| Deeliiaaaa explică:

Nici alea mentolate nu au biluta happy

| Marichui a răspuns (pentru Deeliiaaaa):

Sunt unele mentolate care n au, (virginia, vogue), dar erau niste tigari care aveau biluta, kent scurt sau nu mai stiu

| Deeliiaaaa explică:

Pai si la alea de capsuni...eu nu simt deloc aroma de capsuni laughing))) de ce? laughing)