| Enigmă a întrebat:

Bunawinking. As dori niste statusuri foarte amuzante. Cat mai multe. Fundita pentru cele mai amuzante.kiss Multumesc

Răspuns Câştigător
| azzzzorrel a răspuns:

1. Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!

2. O gãinã avea 2 picioare in special stângu`!

3. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!

4. Bate si ti se v-a deschide… proces penal!

5. psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

6. viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

7. daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

8. virusu’ pacii o dat peste compu meu si mi-o sters toate manelele

9. Meci. E dinamo, deci ma puteti deranja.

10. Mi-am aprins becu sa sting lumina…

11. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…

12. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…

13. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

14. *** dus… da si pe tine daca vrei…

fundita te rog? ar fi prima te rog frumos.multumesc!

1 răspuns:
| MyMattyB a răspuns:

Enigmã... LOOOOOOOL! Ce nume ai!