| Honey_8888 a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste adresari catre fete si baieti ca m-am saturat sa tot stig: Bre!, Ba!, Ma! Cele mai faine si multe dau fundita.

Răspuns Câştigător
| hayley a răspuns:

Copiluuu! Aloha! Baietelu! Fetita! Fatuca! Tinere! Domnu! Don'soara! Omuletu! Fiinta! Dragostea mea! sau Mi amore!(la misto) Colegu! cam astea le-am auzit si pe unele le folosesc... destul de misto happy

1 răspuns:
| bogdang a răspuns:

Sall! Salut! Salu'tare! Hi! Hey! Tu, asta...
Sau poti sa ii zici direct pe nume ori sa-i pui unwinking sau orice vrei tu!