| dejavuuu a întrebat:

Pentru ca deja m-am saturat de baieti as dori sa cunosc fete bi sau lesbi! Credeti ca e posibil?thinking chiar as fi curioasa daca imi pot gasi sufletul pereche printre fete! Eu una renunt la baieti!

2 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Eu zic sa renunti la tampeniile astea, toti suntem dezamagiti unii de ceilalti dar nici chiar asahee heeorientarea sexuala e ceva nativ. te nasti bi sau lesbi nu azi te nerevzi pe iubit si maine te hotarasti sa o dai pe fete.Maturizeaza-te!

| dejavuuu explică (pentru Laura46):

Ehoh go on de-ar fi asa simplusad