| MsBeatrice a întrebat:

Buna as dori si eu niste statusuri mai noi va rog! FUnditaaaa:X

Răspuns Câştigător
| SoulEater44 a răspuns:

1. Sa sti sa iubesti inseamna sa stii sa invingi.
2. Am privit inainte cand stiam ca trecutul nu va ramane in spate si sti ce? Te-am luat de mana si atunci am stiut ca nu-mi pasa de trecut fiindca e o parte din prezentul meu :* Iar prezentul meu esti tu. :*
3. Viata mea e o oglinda: De fiecare data trebuie sa se uite o inganfata in ea si sa se sparga in bucati.
4. Visez zi de zi la lucruri marunte si multi spun ca sunt naiva. Dar naivitatea mea m-a dus la tine si acesta nu e un lucru marunt. :X

Sper ca ti-au placut!

1 răspuns:
| Ghost89 a răspuns:

"iubire,cand intri dati doua palme si iesi"