| gadu a întrebat:

Colanti sau fustita? care este mai sexy :* funditaaaa:X

Răspuns Câştigător
| Gina2 a răspuns:

Daca ii slaba mai bine poarta fusta(stiu din propria experienta)

8 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pai as opta ambele variante. De exemplu daca porti fusta in loc de ciorpi ai putea purta colanti. Sper ca te-am ajutat. O zi buna

| positivity a răspuns:

Colanți tip jeans.
Părerea mea!

| LolaLollita a răspuns:

Depinde cum e vremea, cum ma pot asortahappy

| alexutza071 a răspuns:

Buna eu cred ca ambele sunt sexy, depinde doar cu ce ii asortezi.

| IoanaMtfkr a răspuns:

Fustiţele sunt urâte. Mai bine colanţi, îţi arată formele sexy ale picioarelor thinking

| Gina2 a răspuns (pentru IoanaMtfkr):

Daca ii slaba mai bine poarta fusta(stiu din propria experienta)

| Gina2 a răspuns:

Buna:*! Eu cred ca fustita.(parerea mea:-p)!

| gadu explică (pentru Gina2):

Mersi mult :*

| Gina2 a răspuns (pentru gadu):

Npc:*