| Bia046858 a întrebat:

As putea urma o facultate in Romania daca lucrez in strainatate? Multumesc

5 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

Daca platesti bine da.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu îți da nimeni diploma dacă tu nu dai pe acolo măcar o data pe săptămâna. Și examenele nu le poate da altcineva in locul tău.

| Bia046858 explică (pentru Bondarel99):

Da ..stiu ca trebuie sa-mi fac prezenta. Am auzit ca poti face facultatea la distanta si sa te prezinti doar de cateva ori pe an si la examene.dar afecteaza cu ceva daca in toata aceasta perioada sunt in tara sau strainatate?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Bia046858):

Nu contează unde ești, contează doar sa fii prezenta la examen și când ti se mai cere.

| Bia046858 explică (pentru Bondarel99):

Multumesc happy