| iza5bela a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie numele unui anime pe care il caut de mult. Nu mai stiu decat putina actiune din el, personaje nu mai stiu deloc. Era vorba despre un grup de copii care jucau un joc de carti cu monstri(nu e yu-gi-oh fiindca l-am vazut, desi partea pe care mi-o amintesc seamana ceva cu yu-gi-oh). Personajul principal, un pusti, s-a inscris intr-un fel de turneu in care trebuia sa joace jocul cu alti oameni si sa castige niste monede, 40 parca, ca sa faca nu mai stiu ce cu ele. Ma rog, a ajuns la aproape 40, dar a inceput sa piarda, fiindca ceilalti i-au aflat pachetul si strategia, fiindca nu folosea ceva carti evoluat, nu le folosea fiindca pachetul acela a fost al tatalui sau si nu vroia sa il schimbe. Nu imi mai amintesc nimic altceva, dar sper ca daca il stiti sa imi spuneti care anime este. Ms!

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

E vorba de Yu-Gi-Oh Duel Masters.

| iza5bela explică (pentru Amilik):

Nu, nu e vorba de yu-gi-oh, am si mentionat asta, si stiu ca nu e fiindca le-am vazut toate seriile yu-gi-oh.

| Amilik a răspuns (pentru iza5bela):

Scuze, am vrut sa spu ca e DUEL MASTERS, nu Yu-Gi-Oh. Uite un link unde il poti vedea.
http://www.veoh.com/watch/v1639079Nfx2C996?h1=Duel+Masters+episode+1

| iza5bela explică (pentru Amilik):

Nu-i nimic de faza cu yu-gi-oh si mersi mult.