| Mariukas a întrebat:

as vrea sa scriu un articol despre dans... m-ati putea ajuta spunandu-mi ce inseamna pentru voi dansul, sau daca sunteti dansatori sa imi povestiti ceva pe scurt din viata voastra de dansator/ coregraf ( poate fi amuzant, tris, stanjenitor etc). Ma ajuati? Va rog... dau si fundita tongue

1 răspuns:
| Zuza_2058 a răspuns:

DA eu te ajut cu drag...DEci,eu nu sunt profesionista sau asa ceva(coregraf etc) nu dar hobby-ul meu este dansul.Iubesc sa dansezpe melodii energice, care sunt noi, la moda si frumoase. Dansez dupa propriul meu stiill. Dim punctul meu de vedere am facut cateva coregrafii frumix. Sper ca te-am ajutat.

Te pup :*