| justme_3711 a întrebat:

:* As vrea si eu cateva detalii despre AVON. Vreau sa fiu reprezentant, o sa ma duc la o fata sa vorbesc cu ea. Ce imi trebuie, ce primesc si cum dau comenzile, mai multe detalii daca imi puteti da.Multumesc mult, o zi buna!:*

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Buna! Eu una nu te sfatuiesc sa fi reprezentant avon, deoarece, am avut o prietena ca este reprezentant si este foarte naspa.In sensul ca pe luna ce trece trebuie sa faci comanda din ce in ce mai mare, ca sa iti dea anumite ''cadouri'', dar care nu iti sunt de folos.In plus ca la avon nu iti ramane cine stie ce.Eu te sfatuiesc sa fii reprezentant oriflame, deoarece scoti mult mai bine si produsele sunt mult mai bine.
Decizi tu!happy

2 răspunsuri:
| EmmaC a răspuns:

Buna. Eu zic sa citesti mai intai informatiile de pe site-ul lor, ca sa-ti fie mai usor sa te hotarasti: http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/your_dream_opportunity.page. Exista si o comunitate unde sunt mii de reprezentanti Avon care te pot ajuta: http://www.avonconnects.com.ro/......ntant_avon Sper sa-ti fie de folos :)

| Pufarina4546 a răspuns:

Buna! eu sunt reprezentant avon de un an jumatate si chiar imi place. primele patru campanii iti trimit cateva cadouri dar in schimb trebuie sa faci comanda...cat de mare va fi comanda ta, va fi si discount mare, primesti cadouri iti raman banii, e bine...de acum e decizia ta. Sper ca te-am ajutat love struck funda?