| dayly5991 a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot găsi o persoana pe internet.Am un naș cu care am rupt legatura de cativa ani si as vrea sa stiu daca este bine.Am căutat pe Google si nimic. Vreau sa mentionez ca este mai bătrân.Pe Facebook am căutat si n-am gasit nimic.Nici nu cred ca are vreun cont pe vreun site de socializare. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iei legătura cu alte rude sau persoane care ar putea să-l cunoască?