| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb, am ora deschisa la dirigentie si tema este "Toleranta si intoleranta".Am de facut un desen cu aceasta tema si as vrea sa va rog sa-mi dati si mie sugestii cu ce as putea face.Va rog! happy

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

Ai putea sa faci un parc unde se joaca multi copii:cativa de culoare, cativa chinezi, cativa evrei, ai putea face o fetita cu burka(val musulman), si ai putea sa le desenezi culorile tarilor lor pe tricouri.
Cred ca multi copii din aspect si tara diferita ar fi o idee foarte buna.