| denysa_6789 a întrebat:

as vrea sa va intreb si eu ceva! ce inseamna fundita? adica am tot vazut pe aici ...multumesc

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Fundita = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "Multumesc". In acest fel ii multumesti celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu.
Succes! Numai bine!

P.S. Citeste si Intrebarile frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente . Sigur, vei gasi multe raspunsuri si aici.

NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Numai bine!

| Kiiiissss a răspuns:

Poti sa dai fundita cuiva daca iti place raspunsul...

| JoKeR4Car a răspuns:

"fundita" dai atunci cand ai primit un raspuns, care, crezi tu ca te-a ajutat si ti-a fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prince Henri lives in England

| denysa_6789 explică:

Multumesc