| anutZzZA_6489 a întrebat:

sunt noua...big grin si as vrea sa va intreb ce inseamna "fundita" am vazut la mai multe persoane si thinking

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Fundita scrii la sf uneri intrebari insemanand ca ii vei da o fundita ca un fel de premui celui care iti va raspunde cel mai bine si al carui rasp il vei considera demn de fundita, in dreptul fiecarui rasp pe care il prmesti ai cate o fundita gri sub care scrie "alege raspunsul castigator" alegi rasp si ii dai fundita:d
la randul tau si u poti aduna fundite prin rasp tale corecte date altor intrebari
sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Deci practic este un fel de premiu acordat de cel ce intreaba pentru cel mai bun raspun sa dai fundita este in dreapta raspunsului este o pamlica dai click si gata

| DoOdO a răspuns:

Pai.pentru inceput Bun Venit. fundita este un "premiu" pe care il acorda cel ce pune intrebarea celui ce da raspunsul correct.happy

| JadeT a răspuns:

Atunci cand tu pui o intrebare...si primesti raspunsuri... poti alege un raspuns castigator.in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita.si pe cine alegi acela va primi funditalove struck. poate imi dai si mie una acumbig grinlaughing>big grin