| rebeka_7886 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri sau citate despre dragoste, ura, gelozie, sau versuri din melodii! Nu vreau siteuri doar daca sunt pagini pe facebook sau bloguri! Dau funda pentru cel mai interesant (:-x) raspuns!

2 răspunsuri:
| rebeka_7886 explică:

Da e minunat.dar ma gandeam la mai multe statusuri Patricia:*

| КаРамЭлькО a răspuns:

Buna! poate te pot ajuta eu. As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…