| JessieXD a întrebat:

Bună.
As vrea si eu sa stiu ce e 'Clean Resin' si unde se gaseste...Am vazut in unele video ca poti face anumite bijuterii si chestii cu el.
http://www.youtube.com/watch?v=_NSf2wdvzFQ
.
Fundă.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E o rasina transparenta pe care o poti colora si modela cum vrei ca sa-ti iasa diferite forme.Pai nu se gaseste asa usor, in america sunt magazine numite 'craftstore' de unde iti poti cumpara tot felul de materiale pentru bijuterii handmade, la noi nu stiu daca se gasesc.