| AndraEatsyourBrain a întrebat:

Bună.

Aş vrea şi eu statusuri noi, de celelate m-am cam plictisit. vreau ceva nou de pus la descrieri pe facebook, la mess. Drăgute, FĂRĂ cocălăreală şi piţiponceală. În engleză, română.

Mai originale.

Vă mulţumesc.

Funda bineînţeles.

2 răspunsuri:
| CaptainPanda a răspuns:

Just live your life

| Ucj_Bobo_1984 a răspuns:

Ai putea de exemplu sa scrii pentru o fata ce o placi, dar ea nu te prea baga in seama : Poate nu imi vei spune nici-odata "te iubesc!", dar eu doar pentru tine traiesc! Poate nu-ti place de mine, dar eu mi-as da si viata pentru tine.

Sau : vantul bate de la est spre vest nu uita ca te iubesc.

8 litere, 2 cuvinte, un inteles : Te iubesc!"