| bianca2088 a întrebat:

Aveti idee cat timp este detectabila heroina in sange la un test antidrog? Va multumesc si astept raspuns.

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Dupa 72 de ore heroina nu mai este detectabila in organism!

| elamit a răspuns:

Da are dreptate Dany dupa 72 de ore nu mai ai nimic in organism, referitor la heroina.

| mihai_2762 a răspuns:

Nu am incercat asa ceva si nici nu vreau dar am citit foarte foarte mult despre acest drog. referitor la intrebarea ta bianca2088 timp de 6 luni heroina este detectabila in sange si timp de 3 zile in urina iar a patra zii pot sa iti faci testul si va fi bine.ma voi mai interesa si iti voi mai spune.ai grija!