| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Azi am aflat ca avem un colegut nou, care e baiatu lu popa si fratilor e cat CASA POPORULUI si mai are si sprancenele unite.Problema e ca baiatu imi cam face curte si va rog ziceti-mi cum naiba' pot sa il fac sa ma lase impace fara sa ii zic direct ca dupa se duce si ii zice lu' dirigu si nu am chef sa devin eu subiect de discutie la dirigentie. PLS help me ca imi vine sa vomit numai cand ma gandesc cum arata.

1 răspuns:
| justDaisy a răspuns:

Incearca sa il eviti sa nu iei contact cu el dar totusi ar trebui sa ai spui ceea ce gandesti si sa te inteleaga. Chiar atat de pustan sa fie incat sa se planga dirigului vostru km ceva d genul " DOMNUUUU', X (adica tu) NU VREA SA SE COMBINE CU MINE "