| kindeerr a întrebat:

Azi am platit factura la Orange si am pierdut chitanta. Daca merg sa iau alta, Imi dau? sad

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Esti inregistrat in momentul in care ai platit, orice platitor este bagat in baza de date.Nu cred ca e nevoie.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Oricum esti inregistrat ca ai platit.

| oprescudorin11 a răspuns:

Bineanteles ca iti vor da alta chitanta, dar e mai simplu sa intrebi pe linia lor cat ai de platit, sau sa gasesti o factura veche si folosind numarul de utilizator sa platesti la orice automat gasit si in statiile de METRO.