| Zo0omy a întrebat:

Am platit factura la un Orange Shop si nu mi s-a eliberat chitanta, vreau confirmarea daca s-a platit sau nu.Nu am primit nici un sms ca de obicei cand achit o factura si pe www.orange.ro/factura arata ca nu am platit. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Datele despre plati pot fi obtinute apeland 411, ramura 1 - «Pentru a afla informatii despre facturile tale si despre plati, apasa tasta 1», subramura 1.1 - «Pentru detalii legate de facturile tale neachitate, apasa tasta 1». Daca ai nevoie de chitanta, o poti solicita la o noua vizita in magazin.

O zi buna,
Orange Helpers

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa ne scrii aici http://www.orange.ro/help/home si sa ne oferi numarul tau de telefon. Verificam situatia si revenim cu un raspuns.

O zi buna,
Orange Helpers

| Zo0omy explică (pentru OrangeHelper):

Am primit confirmarea prin sms ca a fost platita multumesc oricum.