| Dyadyda a întrebat:

Buna, azi dimineață mi-a venit ciclul menstrual, am avut câteva scurgeri atunci când mi-a venit iar pe parcursul zilei nu am mai avut scurgeri aproape deloc,iar în această seara am mers la baie și am eliminat o bucată de ceia ce părea a fi "carne moarta" destul de mare însoțită de crampe abdominale in momentul eliminări, întrebarea mea este daca este posibil așa ceva? Și ce este? Precizez că sunt foarte speriata și nu știu ce să fac, nu am mai pățit așa ceva niciodata

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai avut sex neprotejat?
Posibil o sarcina eliminata?

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu era nicio bucata de carne moarte, calmeaza-te.Cu siguranta era doar un simplu cheag de sange.Si mie imi mai apar uneori.
Despre subiectul acesta complex poti citi aici:
https://www.catena.ro/......si-remedii