| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Cainele prietenei mele cred ca a intrat in calduri, face s*x cu piciorul ei(il freaca) si cand ma duc la ea se da in spatelemeu si sare cu botul in fundul meu, ma impinge.Parintii ei s-au dus la veterinar si s-au hotarat ca il castreaza. Ei ii e frica (,) ca va muri de la operatie cum i-a murit celalalt caine. Azi a plans la scoala. Cum sa o calmez?

2 răspunsuri:
| Trrranquila a răspuns:

Mare îi grădina ta, Doamne rolling on the floor

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Trrranquila):

Pe bune, poate muri? Ea e in a 5-a, e doar un copil! Tu stii cat de atasata e de el!?