| justme_2041 a întrebat:

cand aveti nervi cum va linistiti? Sau cand va doare ceva,sad?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Stau si iau o gura de aer afara mai ales noaptea cand e rece ma linisteste acel miros racoritor si rece

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand am nervi ma gandesc la fericitul moment cand voi auzi clopotelul sunand ultima oara si imi voi lua talpasita din liceu. Mi-am imaginat de atatea ori clipa aia ca ma inveselesc pe loc
Cand ma doare ceva imi fac un ceai si incep sa scriu. Daca vad ca iar o dau in emoneala arunc foaia de hartie si ma bag un pat unde trag un pui de somnsmug

| anamaria91 a răspuns:

De nervi ma linistesc ascultand rock. Cand ma doare ceva incerc sa dorm!

| alma1115 a răspuns:

De nervi ma linistesc fumand o tigara iar cand ma doare ceva iau pastile pentru durere.