| Tamy3 a întrebat:

Deci.Eu candidez pentru postul de presedinte al scolii si trebuie sa scriu o scrisoare prin care sa'mi indemn colegii sa ma voteze, dar nu am nici o idee despre ce as putea sa scriu.:d. D-na profesoara mi-a spus ca trebuie sa scriu ceva in legatura cu ce as face daca as avea acest post... dar.thinking Nu am inspiratie.Ma puteti ajuta? Cu cateva idei, ceva sugestii. Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| adita32 a răspuns:

Promisiuni.asta e baza

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La ce-ți trebuie postul de președinte, dacă nu ești capabil/ă să legi două vorbe singur/ă? Lasă-i pe cei care au ceva de spus!

"Țara" are nevoie și de "soldați".
Sunt destiu care ar vrea s-o conducă.

| Tamy3 explică:

NO name daca dadeai un raspuns interesant era mai bine, crede-mawinking Daca nu iti convinee intrebarea mea pentru ce ai mai raspuns? Am pus aceasta intrebare pentru cei care vor sa raspunda, iar daca tie nu iti place treaba ta, dar nu mai da raspunsuri aiureawinking