| gabitza05 a întrebat:

Buna!

Care a fost momentul cand ati fost in cel mai nepotrivit moment si loc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Atunci când am dat de o "haită de doctori" proști, proști, proști care mi-au nenorocit mama...
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand am nimerit fix in mijlocul unui moment romantic intre doua persoane care erau casatorite fiecare cu altcineva. M-am inrosit ca naiba mai ales ca ii cunosteam foarte bine si nu stiam cum sa o sterg de acolo mai repede

| hândel a răspuns:

In toaleta, in liceu, cand i-a prins directorul pe colegi fumand desi le interzisese-n scoala s-o faca, si ne-a trimis pe toti cu absente pe toata ziua acasa, ca pedeapsa. Ce fraier! De parca aia era pedeapsa, pentru. niste chiulangii ca noi. sad

| juniper a răspuns:

Nu prea mi s-a intamplat.

| juniper a răspuns:

Ba da... mi-am adus aminte, era in ora de franceza, era prima ora si trebuia sa ma duc asa de tare la baie... m-am tinut toata ora laughing Numai sa vezi cat ma foiam laughing Lumea credea ca sunt nebuna laughingrolling on the floorrolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Uff. Nu stiu foarte sigur... Poate atunci cand ma duceam intr-un loc si nimeream in mijlocul unor discutii mai aprinse...

| inna a răspuns:

Mi se intampla asta foarte des... aproape zilnic.

| Gabry a răspuns:

Eram in bloc, voiam sa ma duc acasa.Acolo mai era un baiat cu vreo 2 ani mai mare ca mine.Nu l-am bagat in seama iar el a sunat la o usa si apoi a fugit, cand mi-am dat seama ce a facut era prea tarziu...gluma proasta!

| thehope a răspuns:

Ahh...imi amintesc cu foarte mare neplacere noptile in care eu inca eram treaza si vorbeam cu iubitul meu la telefon sau pe mess(noi obisnuind sa vorbim pana inainte de culcare) si venea colega mea de camera acasa din oras cu iubitul ei... iar eu trebuia sa stau in bucatarie...pentru ca ei sa aiba...intimitate...(partea proasta era ca nu puteam comenta prea multe pentru ca iubitul ei era proprietarul unde eu stateam cu chirie big grin ).

| carmi_6480 a răspuns:

Din lipsa\neatentiei am intrat in toaleta de barbati, aoleu nu vreau sa -mi amintesc, m-am simtit super nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o noapte prin anii 95 in gara Cluj.Nepotrivit pentru altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers cu o prietena sa se intalneasca cu iubitul, era timida si mi-a cerut sprijin, m-am simtit tare aiurea.