| Pinkyyy;x a întrebat:

Care aveti Imvu? spuneti-mi si mie va rog frumos cum se fac bani.sad mersi anticipat:*

4 răspunsuri:
| Pinkyyy;x explică:

Ok mersi oricumbig grin
dapbig grin 1500 mi-a dat si mie
oricum mersi de sfaturi:*
dap am imvubig grin

| ConstiintaTa a răspuns:

Eu stiam ca daca te joci cu catelu, la 2 ore sau o dat pe zi iti da bani.De asemenea poti sa iti faci prieteni.Am avut IMVU si atunci cand mi-am facut cont, am primi 1, 500 sau o mie cinci sute[1500], nu te fac prost sau proasta dar ca sa vezi mai usor am scris si asa si asa.Sincer nu prea stiu ca nu m-am jucat decat 2-3 zile.

| ~AleXa~ a răspuns:

Ai Imvu?

| Larisa005 a răspuns:

Hmmthinking, la IMVU din cate stiu poti face bani daca te joci cu cainele tau sau daca iti conectezi contul de IMVU la facebook, faci tutorialu sau inviti alti prietenithinking

bafta!:*