| Allexandra20 a întrebat:

Care credeti ca ar fi cea mai buna varianta sa imi fac reclama la pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
| deny2013 a răspuns:

Daca ai prieteni care au pagini cu multe like-uri da-le lor codul paginii si roaga-i sa iti faca publicitate sau trimite link-ul paginii tale pe un grup de publicitate si scrie ''Like dau back''. Am facut asa si a mers. Fundita? big grin

3 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Spune ce feluri de reclamă sunt...

| Allexandra20 explică (pentru david1234567890):

De curand mi-am creat o pagina de facebook unde scriu in timpul liber. As vrea sa stiu cum pot promova pagina.