| Andreea0612 a întrebat:

Care este meniul vostru pe o zi? (De exemplu ce ati mancat ieri sau in alta zi). Intreb si eu din curiozitatebatting eyelashes
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu prea schimb varietatea mancarii, seara in loc de cartofi cu ou mai mananc o pizza sau cativa carnati cu cartofi si dimineata paine prajita cu cascaval si o rosie iar dupa masa o farfurie de ciorba si tocana cu cartofi ori ciorba dupa masa si tocana o las seara in functie de cheful pe care il am sa mananc.

| iKivy a răspuns:

Dimineata: Biscuiti cu lapte
La amiaz: Cartofi prajiti, supa
Seara: Taiteti cu lapte big grin
Funda?