| roxanikaroxanne a întrebat:

Buna ...care ma ajuta si pe mine? trebuie sa compun o poezie sau sa fac un eseu. poezia are tema obiceiuri sanatoase, iar eseul tema gandeste si traieste sanatos... ceva idei!

Răspuns Câştigător
| KeoAndrewDo a răspuns:

Ar trebui sa spui ce ar trebui sa facem zi de zi. Eu as spune sa faci eseu e mai bine. In eseu ai putea explica ce e bine pentru noi si ce nu adica cum sa traim sanatos Ex: Plimbari pe putin 30 de minute, In legatura cu ce e nesanatos: Fumatul... totul depinde la ce se refera... profesoara.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ca caut ca nebunu si nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hdfhdhdrfg