| Tzucu a întrebat:

care stie sa afle parole de mess? sa-mi trimita un mesaj privat.big grin
sau sa-mi scrie cum se poate afla, va rog! puppy dog eyes
kiss

Răspuns Câştigător
| SirOvY a răspuns:

Eu stiu prietene! trebuie doar sa ai acces la computerul celui caruia vrei sa.i iei parola...ii pui un program keylogger ce monitorizeaza toate functiile calculatorului(ce se tasteaza, face poze de cate ori dai click, chiar inregistreaza folosindu.se de microfon)...cauta.all in one keylogger 3.2.si un tutorial pe youtube sa inveti sa il folosesti! ai grija.pentru ca iti cere sa introduci o parola cand il instalezi. dupa aceea dispare. apara doar la scrierea parolei pe tastatura.oriunde.deci.nu folosi cuvinte des folosite.si nu uita parola! mersi de funda!laughing

1 răspuns:
| Tzucu explică:

Cu placere laughing