| amandaflory a întrebat:

Poate stie cineva, de ce la uni utilizatori nu pot trimite mesaj privat, imi scrie la TPU ca junior nu poate sa trimita, am 15 ani, nu este destul?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Situatia este ca utilizatorii TPU pot seta de la cine sa primeasca mesaje private si probabi ca acei utilizatori, la care n-ai putut trimite, au setat sa nu primeasca de la utilizatorii juniori.
Utilizator junior esti pana ce implinesti cel putin 10 zile de la crearea contului pe TPU si dai cel putin 100 de raspunsuri.