| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa afle parole de mess va rog mult sa ma ajutati! crying. Dau fundita... sad

5 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Poti sparge parola cuiva doar daca o cunosti foarte bine in detalii! NU EXISTA PROGRAME DE AFLAT! poti afla doar daca ii trimiti acelei persoane un keyloger, e mai mult un program de spionaj, doar asa poti vedea ceea ce face acea persoana si poti afla conturi si parole, trebuie sa stii sa-l folosestiwinking

| FreakyFred a răspuns:

Eu o pot face. Sunt medium, sunt hipnotizator, sunt acest Aliodor Manolea reincarnat in Ildiko.

P.S: 5555-Call-Me, numar cu tarif normal in retelele "Nu Ai", "Cum Afla", "Ce Vrei", "Tu".

| trifescugabriela a răspuns:

Iti dau id-ul unui prieten de al meu care stie cum sa le sparga, iti explica el: virusxxx1

| Aniia a răspuns:

Am rezolvat. Multumesc oricum big grin

| jhghkj a răspuns:

Nu exista