| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

Care sunt cele mai frumoase amintiri pe care le aveți?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Tocmai am una din vara aceasta când am intrat la facultate după doi ani. laughing
In rest excursiile cu prietenii, anii din liceu, cam astea ar fi. happy

4 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiecare persoană are amintiri din diferitele etape ale vieții sale. Unele sunt frumoase și de fiecare dată când cauți prin "sertarele" prăfuite ale creierului le retrăiești cu plăcere și îți dau o stare de bine. Apoi se întâmplă să ne alegem și cu amintiri pe care nu am vrea să le stocăm în mintea noastră. Însă unele evenimente din viață ne reamintesc acele senzații și întâmplări neplăcute.O amintire plăcută, vor rămâne persoanele care le-am cunoscut aici pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele în prezența Lui Dumnezeu și a oamenilor a căror inimă (intenționat la singular) bate pentru El...adică cele în care cerul se cobora pe pământ.

Dar ale tale? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bună.

Frumos răspuns dar eu mă refeream la ceva mai..."pământesc".

Ale mele?

Hm...cred că clipele petrecute alături de copilul meu, cățelușul meu Pufi happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa speram că cele mai frumoase clipe de acum vor veni.