| Marry:X a întrebat:

Cat costa o excursie in Egipt, pentru 3 persoane? La un hotel de 4-5 stele.Si ce include aceasta excursie, ce beneficii iti ofera.Si daca ati fost v-a placut? Ms.

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Este chiar asa de greu sa cauti informati in internet, sunt asa de multe oferte care te vor lamuri. Daca vrei sa mergi in Egipt si sa vi inapoi in aceeasi zi te va costa numai avionul ceva pe la 2500€, daca vrei sa mai si dormi acolo o noapte (langa aeroport), te va costa in jur de 3000€, daca vrei sa faci un concediu de 10 zile ar trebui sa pui vreo 5000€, daca vrei sa stai o jumatate de an atunci o sa fie foarte scump.
Am fost in Egipt, in Hurgada, si ma costat cam 5000€ pentru 2 adulti si 2 copii, 14 zile, dar la 3*, si a fost foarte bine.

1 răspuns:
| Kitty a răspuns:

4-5 stele? Crezi ca e asa important unde stai? bine acum. nu e fain nici sa-ti ploua-n cap, dar. in fine, nu asta era intrebarea. Totusi ma bucur sa te regasesc aici:Xsmug:* si... ai de gand sa vizitezi Egiptul nu?smug