| Andreea0612 a întrebat:

happy Cate kg si ce inaltime aveti? Sunteti multumiti de corpul vostru?

4 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Sunt atat de slaba incat lumea cand ma vede ma-ntreaba "Ce vant te-a adus pe-aici?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am 1,65 si 55 de kilograme, sunt foarte multumita deoarece am grija la alimentatie si fac si miscare.
Secretul consta intr-o alimentatie corecta si sanatoasa si miscare zilnic.
Te pup!

| MLorand78 a răspuns:

Sunt baiat am 16 ani, 1.74 m, 60 kg, sunt multumit de corpul meu, fac sport aproape zilnic.

| SATIR a răspuns:

Buna! :*
Eu am 1.67 inaltime, 51 kg si sunt baiat smug.
Sunt multumit de corpul meu.
Apropo. fac sport in fiecare zii! > Judo