| Daniistm a întrebat:

Buna!
Ce ati face voi daca ati deveni presedinte?thinking [nu conteaza pentru cati ani]?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As pune tara in conditii mai bune si as pune legi dure in legatura cu lumea care isi da prea multe aere ceausescu will be back asa sa invete putina militarie.

| cristi202 a răspuns:

Nu as vrea sa devin presedinte, daca as avea posibilitatea. Ma simt f bine in pielea mea. As deveni poate doar ca sa nu mai fie Basescuhappy, si primul lucru pe care l-as face as cauta oameni onesti, harnici si capabili care sa guverneze tara asta.

| sabilopod a răspuns:

Mi-as da o prima. o marire de salariu. sau o majorare salariala.

| Evolution a răspuns:

M-aş ocupa de toate... spre deosebire de băsescu care îl doare undeva de românia...

| nikol_8225 a răspuns:

Ce faci danni? nu mai ai ideei?(pentru eng)pai am eu cateva ideei:
-To improve parca with accessory for children
-To plant tree for apperence
-If keep cleaning the town
-Look after animal
-If support a lesson english of minimum three hours on week
Fundita ceva?

| liviubat a răspuns:

V-as amaneta pe toti si mi m-ati prinde!tongue