| Irinadarian a întrebat:

Buna, ce efecte negative credeti ca au trezirile iesite din comnun din somn din cauza unei persoane anume care e gata de scandal? Asta aproape in fiecare seara

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Perturbarea somnului repetată în timp poate duce la alte perturbări în zona neurologică. Iar pentru că creierul conduce totul, funcționare în regim de avarie a restului.
Dacă întrebi asta indirect pentru tine, și este vorba de tatăl dtale, este cazul să iei măsuri, ceea ce poți dta face, plângere la protecția copilului.