| Miihaa a întrebat:

Pot aparea efecte negative asupra unei persoane pentru ca nu are o relatie, pentru ca nu are un/o iubit/a? Care sunt aceste efecte?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nup. Daca nu esti fericit singur, nu vei fericit nici cu cineva alaturi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. De ce pui intrebarile astea?

| Miihaa explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca am vazut persoane in varsta care nu au o relatie si se comporta foarte aiurea si daca ar avea o relatie cred ca s-ar comporta mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la domnisoarele trecute de o anumita varsta am observat aceasta schimbare. Nu stiu sigur daca e hormonala sau doar psihica respectiva schimbare, dar am observat aceleasi apucaturi la toate fetele mari trecute de 35 de ani.

| Xpressurself a răspuns:

Da, singuratatea, depresia.

| Ycu a răspuns:

Degete de pianista.

| corhaz a răspuns:

Inca nu mi-au aparut efecte negative.deci e in regula. dar nu oricine poate sa reziste

| IDede a răspuns:

Persoana respectiva ar putea suferi de depresie doar in caz ca isi doreste acest lucru foarte mult insa pana acolo mai este.Nu prea cred ca altceva ar putea sa fie. Dar in caz ca cineva sufere de depresie din cauza asta o relatie sau daca nu o iesire cu prietenii undeva ajuta mult.