| kiss1 a întrebat:

Buna'
Ce evenimente importante se apropie pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Sabynna a răspuns:

Buna! Pe 9 iulie va fi ziua mea, pe 13 iulie va fi ziua unei bune prietene, si pe 18 iulie se va naste versiorul meu... big grin

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ziua mamei mele. love struck

| nobody_9468 a răspuns:

Phai eu fac mare tam'tam din orice in ultimul timphee hee.
Maine! plec la bunica si imi vad prietenii, de'abia astept.Vineri merg la o prietena si ne-am propus sa facem clatitelaughing. Miercuri la shooping...

Bafta.

| Adredemesconf a răspuns:

Pe 23 iulie e ziua mea, pe 25 iulie botezul verisoarei mele.
O zi buna!

| andrei a răspuns:

Finala Cupei Mondiale(11 iulie)
Nunta verisorului meu:d(11iulie)
Ziua fetei de care imi place (25 iulie)
Incepe scaola si imi cunosc noii colegi:d(15 septembrie)
cam atatwinking

| Kitty a răspuns:

Ziua surorii mele(7 iulie), ziua tatalui meu (16 iulie), ziua mea de nume(17 iulie), apoi ziua bunicii, apoi ziua mea.

| ody a răspuns:

Majoratul meu 17 august

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Bună.
Pe 17 iulie merg la un botez şi pe 27 august e ziua mea.

| mhg a răspuns:

Cred că doar inceperea şcolii va fi un eveniment special, deoarece incep clasa a 9 a şi îmi voi cunoaşte colegii noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O adunare de familie; voi revedea persoane foarte dragi mie, pe care, din anumite motive, nu le-am mai vazut de multa vreme.