| alexandradlr a întrebat:

Bună! Ce faceți de ziua copilului?
Apropo, la mulți ani tuturor copilașilor de pe TPU.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la muncă.hee hee

| user0010 a răspuns:

Ies la o plimbare cu prietenii, poate pe la un restaurant ceva.

| ZappyTv69 a răspuns:

La mulți ani! Eu merg la mall cu niște prietenehappy. dar activitățile de astăzi nu trebuie să coste foarte mulți bani

| sparklingqueen a răspuns:

Chiar daca nu mai sunt copil, ma consider un copilas.Eu imi petrec ziua copilului cu o punga cu pufuleti cu suprize mare si niste jeleuri amare si cu gust de guma!

| DepikaPadukone a răspuns:

Nu mai sunt copil de la vârsta de 12.

Astăzi sunt pe plajă muncesc am dat doar o saltea pana acum și un suc rece de la dozator este același client de ieri și im bate soarele în ochi și mia lăsat bacșiș din nou 15 lei nu știu cum suporta uni atata aur pe ei da omul ăsta are 3 inele groase pe degete și ditamai lanțul gros pe gât da este un om de treaba mereu face glume când îl vad dimineața și ma întreabă la băieți unde este turcu e de treaba omu are și gagică tare laughing)))) maxim 19 ani are copilul ăla e clar ca umblu după bani lui...

| Annabelle2002 a răspuns:

Cred ca o sa merg la un party si ma imbat de suparare. Tu ce vrei sa faci?

| alexandradlr explică (pentru Annabelle2002):

Cred ca o sa fac niște activități sportive sau o sa ies la un suc.

| Annabelle2002 a răspuns (pentru alexandradlr):

Super. Distractie placuta! :*

| alexandradlr explică (pentru Annabelle2002):

Merci frumos

| Annabelle2002 a răspuns (pentru alexandradlr):

Cu placere.