| Natalianaty2002 a întrebat:

Bună TPU, ce faceți cum a fost ziua voastră!?

13 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu mi-a plăcut deloc crying
Beau o cola cu amar in suflet
Tu?

| Natalianaty2002 explică (pentru SilentRain):

Nici mie nu prea mi-a plăcut ziua asta dar nu-i nimic vine următoarea zi, nu? Și scăpăm noi de amarul din suflet! happy

| Dismally a răspuns:

A fost obositoare, am avut mai multe drumuri de facut, m-am trezit prea dimineata - nu am dormit suficient, lucrurile nu au iesit chiar cum voiam eu deci "not great not terrible" big grin A ta cum a fost?

| 1997onur a răspuns:

Bine uite acasă mănâncă nageți cu sos iute și după ce termin de mănâncat ma duc să-mi iau suc fanta cu struguri și dulciuri da mam moloșit și parcă mi-a luat fața foc laughing) am fălcile roși și calde și ma ia somnul rău dacă beau fanta cu struguri sigur nu mă mai ia somnul dar mam moloșit

| Natalianaty2002 explică (pentru 1997onur):

Am înțeles, foarte bine dacă ți-ai încheiat ziua cu nageți cu sos iute lol! happy

| 1997onur a răspuns (pentru Natalianaty2002):

Neața : ) da m-am dus la magazin mi-am loat suc fanta cu struguri da nu am mai putut sta mult ma loat somnul și m-am culcat eram puțin obosit ieri a fost de muncă puțin mai mult și m-am trezit plin de energie și mia mai rămas suc fanta cu struguri nu am putut să-l beau pe tot.

| CleanHeart a răspuns:

A fost frumoasa si mergeau niste clatite

| Natalianaty2002 explică (pentru CleanHeart):

Cu, clătitele chiar nu te contrazic... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa merg sa îmi cumpăr ca un magnat ceva de la kfc și am dat failez, cuz' era prea frig, asa ca pana la urma am luat o shaorma. Pentru prima data în istorie dau înapoi când e sa o tai către acest restaurant, frigul a scris în playlist-ul vieții mele istorie! Asa gafa monumentala rar mi sa întâmplat.
Maine cred ca o sa îmi cumpăr un parfum.

| blairelovesmusic a răspuns:

Ziua precedentă a fost ok.

| liliana77any a răspuns:

Mananc cartofi prajiti, am avut o zi buna.
Ziua ta cum a fost?

| Jonathan81 a răspuns:

Urâtă și foarte tristă această zi la fel ca celelalte! sad

| theoutcaste a răspuns:

Sunt in concediu, deci foarte ok.